Toitumisnõustajatena tegutsevad Ellyt Talv ja Kädi-Liis Sepp

Võta ühendust info@toitumisnõustamine.ee

Viime läbi personaalseid nõustamisi, teeme toidutalumatuse ja allergia ning terviseriski teste.

Tervisliku toitumise nõustamist viime läbi lastele, rasedatele, sportlastele, kaalulangetajatele ja kõikidele, kes seda soovivad. Teeme koostööd ka toitumisterapeutidega, et haiguspuhuste toitumiste korral olla pädev ka neile küsimustele vastama.

Värskemad artiklid

2020 Estonian Cup blogi

2020 Estonian Cup blogi

Teekond maratonile – lugu sellest, kuidas ma pahaaimamatult Keava mägedes rattaga jalutasin Tere, mina olen Kaili. Neiu, kes elab ja...

Retseptid

Viis põhjust miks süüa okrat

Viis põhjust miks süüa okrat

Kas teadsid, et okra on üks vanemaid köögivilju, mille jäljed toiduks tarvitamise kohta Egiptuses ulatuvad lausa II aastatuhandesse eKr? Tänapäeval on...

Ellyt Talv 

Olen tegelenud aktiivselt Eesti toidukultuuri mitmekesistamisega alates 2006 aastast ja sellega seoses viinud läbi ka erinevaid koolitusi. Klientide nõustamisega toitumise alal alustasin peale vastavate õpingutega alustamist 2014 aastal. Olen läbinud toitumisnõustamise ja funktsionaalse toitumise õppe ning nõustamist pakume kolleeg Kädi-Liis Sepaga lastele, rasedatele, sportlastele, kaalulangetajatele ja kõikidele, kes seda soovivad. Teeme koostööd ka toitumisterapeutidega, et haiguspuhuste toitumiste korral olla pädev ka neile küsimustele vastama.

Lisaks kirjutan toitumisalaseid artikleid ja analüüsin menüüsid ning vastan lugejate küsimustele erinevates ajakirjades ning veebilehtedel nagu Tervis Pluss, Õhtuleht, Benu apteegi Ilu ja Tervis, Eesti Naine jne. Olen osalenud ka toitumisnõustajana Eesti dokumentaalfilmis “Suhkrufilm”, läbi mille informeerisime laste vanemaid tegelikust olukorrast erinevate toodete suhkrusisalduse ja selle ohtude kohta. 

Hariduselt olen magistrikraadi lõpetanud IT- ja finantsjuhtimises ning hetkel läbin õpinguid Räpina Aianduskoolis. Olen mitmekesine ja avatud loomuga inimene ning alati huvitatud erinevatest koostööprojektidest ning toidu ja toitumisega seonduvatest teemadest. 

Kädi- Liis Sepp

Tervisliku toitumisega tõsisemalt tegelema ajendasid mind  esmalt minu kolm väikest last, kellel on alalõpmata kõht tühi ja kelle üheks sagedasemaks küsimuseks on, et kas midagi süüa saab?

Teisalt aga loomulikult minu kiindumus tervislike eluviiside, sealhulgas tervisliku toitumise vastu. Kuivõrd olen omandanud ka vastavad teadmised toitumisnõustajana, siis on üheks minu suureks sooviks laias plaanis tõsta toitumisalast teadlikkust ühiskonnas ning eelkõige olla abiks kõikidele neile lapsevanematele, kes seisavad igapäev silmisti sama küsimusega, et mida oma võsukestele küll süüa pakkuda. 

Seega olen heal meelega abiks kõikele neile, kes vähegi hoolivad sellest, kuidas ennast ja pere tervislikku seisundit toitumise abil toetata!

Igapäeva leiba olen pikka aega teeninud ametnikuna,hariduselt olen jurist ning magistrikanditaat Euroopa õpingutes.

Tooted