MYSNACK

MySnack Logo

MySnacki algus

Nagu ikka jõuavad uued tuuled inimesteni läbi vajaduste. Tervislik eluviis ja teadlik tervislik toitumine on mind alati köitnud. Otsisin väljundit, kuidas seda muuta nii oma hobiks kui ka jätkuvaks elustiiliks. Lapsed soovivad pidevalt näksida ja mõte leida midagi tervislikumat ja teistsugusemat kui lihtne kartulikrõps oligi ajendiks ja inspiratsiooniks minu teekonnal.

Kuna samal ajal ootasime ka oma pisipoega, siis olid välistatud kõik rasked tooted. Ja nii ma jõudingi külmkuivatatud toodeteni, mis on nii tervislikud kui ka kerged. Nüüd tuleb tänada NASA meeskonda, kes omal ajal leiutasid külmkuivatusmeetodi, et vähendada puuviljades oluliselt vedelikku ja seeläbi ka kaalu, säilitades seejuures kõik vitamiinid.

Nii langes meie valik selliste toodete kasuks ja alustasime külmkuivatatud puuviljade turustamist Eestis. Külmkuivatuse protsessis säilivad vitamiinid ja mineraalained ning eemaldatakse kogu niiskus, tänu millele on snäkipkid kerged.

Peagi sai loodud ja Euroopas registreeritud kaubamärk MySnack, mille taga on toitumisnõustajad, kes toodete koostised üle kontrollivad ja tagavad, et tooted on tervislikud ning sobilikud kogu perele. MySnack märgiga tooted ei sisalda maitsetugevdajaid, värv- ega säilitusaineid. 

Osadel snäkkidel on kasutatud väga vähesel määral suhkrut, mis tagab nende krõbesuse, et tooted oleksid maitsekad ja igati mõnus suutäis! Enamus meie snäkke on aga täiesti naturaalsed, sisaldades ainult puhast kuivatatud toodet.  MySnack’i leiad tänaseks juba pea kõikidest kauplustest, kioskitest, koolipuhvetitest ja mujalt hästi varustatud kohtadest. Tegutseme ka Soomes, Rootsis ja Lätis, nii et kui reisimas oled leiad ikkagi oma lemmiksnäkid üles!

Kontakt

Paris

Ellyt on kärsitu, tänu millele me areneme silmnähtavalt. Tema eesmärk on leida uusi ja põnevaid tooteid, et rikastada maitsvat ja tervislikku tootevalikut.

ELLYT TALV

Tegevjuht

ellyt@premiumbrands.ee
+372 5622 9216

Paris

Kädi-Liis teab meil kõike toidust ja toitumisest. tema viib läbi toitumise nõustamist lastele, rasedatele, sportlastele, kaalulangetajatele ja kõikidele, kes seda soovivad.

KÄDI-LIIS SEPP

Marketingi boss

kadi@premiumbrands.ee
+372 5110 898