MYSNACK

MySnacki sündimise lugu

Kõik sai alguse juba peaaegu 10 aastat tagasi…

Olen õppinud toitumisnõustajaks ning tervislik eluviis ja teadlik toitumine on mind alati köitnud. Ilmselt on just see ka põhjus, miks olen otsinud väljundit, kuidas muuta kirg tervisliku toidu vastu nii hobiks kui ka elustiiliks. ???

 

Aastaid tagasi saadud koondamisteade oli justkui märk sellest, et nüüd on aeg teha seda, mis tõeliselt oma ja hingelähedane. Aeg sukelduda põnevasse teadmatusesse.

Minu suur unistus oli luua päris oma bränd. Kreeka ärimeestega koostöös varasemalt edukalt loodud toidubränd andis julguse astuda järgmine oluline samm.

Õpingute ajal oli suurepärane võimalus „katsetada“ oma ideed kursusekaaslaste peal. Loengus läks salaja ringlema nimekiri potentsiaalsete brändinimedega, kus palusin teha linnukese lemmiknime taha. Aga enne, kui paber minuni tagasi jõudis, oli nimi minu jaoks juba otsustatud. Kuid arvake, mis? Ka publik oli minuga täpselt ühte meelt

MySnack oli sündinud.

Kui sulgub uks, siis avaneb aken (või lausa mitu) ning juba nädal pärast koondamist leidsin end maailma suurimalt toidumessilt Hiinast, seejärel Pariisist ja veidi hiljem juba Taist. Aasia ja Euroopa vahel pendeldades külastasin tootjaid ning alustasin külmkuivatatud puuviljade turustamist Eestis.

Ladustasin snäkipakke esialgu kodus ja elasin kastide vahel päris mitu kuud. Alguse asi, eksju. Tänu külmkuivatuse protsessile, mis eemaldab niiskuse, kuid säilitab kõik vitamiinid ja mineraalained (!), olid snäkipakid aga kerged ja neid oli igati mugav tassida.

MySnack on Euroopa Liidus registreeritud kaubamärk. Tänaseks tegutseme juba ka päris oma Lõuna- Eesti maasika- ja vaarikaistandustega ja kõik MySnack snäkid on kolinud isiklikule elamispinnale. Samuti on oluliselt laienenud snäkkide sortiment.

Enamus meie snäkke on tõesti naturaalsed, sisaldades vaid puhast puuvilja. Ning mis kõige olulisem – need on kõik ülimaitsvad!

MySnack tervisetooteid leiad juba pea kõikidest kauplustest, kioskitest, koolipuhvetitest ja teistest hästi varustatud kohtadest. Tegutseme ka Soomes, Lätis ja Leedus, et leiaksid ka reisimas olles oma lemmikud üles!

Kontakt

Ellyt on kärsitu, tänu millele me areneme silmnähtavalt. Tema eesmärk on leida uusi ja põnevaid tooteid, et rikastada maitsvat ja tervislikku tootevalikut.

ELLYT TALV

Eesti Snäkikultuuri edendaja

ellyt@premiumbrands.ee
+372 5622 9216

Paris

Kädi-Liis teab meil kõike toidust ja toitumisest. tema viib läbi toitumise nõustamist lastele, rasedatele, sportlastele, kaalulangetajatele ja kõikidele, kes seda soovivad.

KÄDI-LIIS SEPP

Sotsiaalmeedia proff

kadi@premiumbrands.ee
+372 5110 898

Annabel muretseb selle eest, et MySnacki kõige päevakajalisemad uudised jõuaksid Sinuni esimesena! Tema eesmärk on, et tervislikud snäkid jõuaksid võimalikult paljude inimeste toidulauale.

ANNABEL JÜRGENSON

TURUNDUSSPETSIALIST

annabel@mysnack.ee
+372 53901932

 

Kerttu hoolitseb selle eest, et Sinu lemmikud snäkid oleksid ka kodupoe lettidel saadaval. Uute kliendisuhete loomine ja olemasolevate arendamine on tema pärusmaa. 

Kerttu kilgas

Müügijuht

kerttu@premiumbrands.ee
+372 58891238