Millised lihtsad harjumused aitavad langetada kehakaalu?

Väga suur osa inimesi ei ole rahul oma kehakaaluga ja soovivad seda tervislikul moel langetada ning saavutada pikaajaline ja püsiv tulemus. Mida selleks teha, milliseid lihtsaid harjumusi tuleks tekitada? Nõu annab toitumisnõustaja ja MySnack tervislike vahepalade looja Ellyt Talv.

39% maailma täiskasvanutest on ülekaalulised või rasvunud. Ülekaal on aga suures osas tingitud elustiilist, mis tähendab, et kui on soov kaalu langetada, tuleb paratamatult muuta ka elustiili. Kasulikeks harjumusteks on väiksemad portsjonid, tasakaalustatud toitumine, rahulik söömine, nälja korral vee või taimetee joomine. Aga oluline on arvestada, et alustada tuleb väikeste sammudega, ükski harjumus ei saa omaks üleöö!

Kuidas muuta enda toitumisharjumusi, milliseid eesmärke endale seada ning kuidas tasakaalustatult toituda, räägib Ellyt Talv lähemalt Tre Raadio Tervisesaates. Kuula saadet ning jäta oma kommentaarid ja küsimused teemade kohta MySnacki Instagrami. Loe lisa www.mysnack.ee kodulehelt ning liitu ka uudiskirjaga, et olla kursis kõigi põnevate ja vajalike tervisevaldkonna teemadega.

Ellyt Talv on lõpetanud toitumisnõustaja ja funktsionaalse toitumisnõustaja õppe Annely Soots tervisekoolis, korraldanud toitumisteemalisi seminare nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt ning loonud maitsvate ja tervislike snäkkide brändi MySnack.