Uudised

Viis põhjust miks süüa okrat

Viis põhjust miks süüa okrat

Kas teadsid, et okra on üks vanemaid köögivilju, mille jäljed toiduks tarvitamise kohta Egiptuses ulatuvad lausa II aastatuhandesse eKr? Tänapäeval on...

Greenday-st

Greenday tooted on eksootilised vaakum-küpsetatud puu- ja köögiviljad, mille kuivatamisel on tooted säilitanud oma maitse, värvi, kuju ja vitamiinid ning mineraalained. Need on suurepärased vahepalad, mida on mugav kaasa võtta ja nautida Sulle sobival ajal.

Greenday puu- ja köögiviljad on 100% naturaalsed tooted, gluteeni ja laktoosi vabad, ei sisalda värv- ega säilitusaineid.

Krõbe õun ja maasikad – sisaldab C vitamiini, fosforit, rauda, kaaliumi ja kaltsiumit.

Tervislikud krõpsud  – sisaldab vitamiini C, kaltsiumit ja rauda.

Anananass – sisaldab A- ja C-vitamiine, kaltsiumit ja kiudaineid.

Köögiviljade segu – sisaldab A-, B-, C-, E vitamiine ja rauda, beeta-karoteeni ja kiudaineid

Banaan maasikaga – sisaldab A-, B-, C- vitamiine, kaltsumi, rauda, kaaliumi ja kiudaineid.

Greenday tooted on valmis nautimiseks kuid neid võib lisada ka hommikupudru, müsli või jogurtile maitse ning vitamiinide andmiseks, samuti erinevate kookide ja magustoitude kaunistamiseks.

Greenday leiad:

SELVERI gurmee letis (VIIMSI; PIRITA; TONDI; TORUPILLI; JÄRVE; PEETRI; KAKUMÄE) Viimsi Kino, Südameapteek, Stockmann, Kaubamaja (nii Tallinn kui Tartu), Viimsi Market, MyFitness (Viru,Postimaja,Viimsi, Rocca AlMare, Viljandi, Pärnu), Westmani äri, Tatari 13 kauplus, Hansaplant, Hortes, Viimsi Kino, Kohvikutes (TV3, Tallinna Ülikool, Jüri kool, Inglise kolledz)

Pärnus Karusselli kaupluses, Port arturis Konsumis, MyFitnessis

Tooted saadaval ka: