Kristel Mardisoo väljakutse : kolme kuuga bikiinivormi!

Kristel Mardisoo väljakutse : kolme kuuga bikiinivormi!

Kristel Mardisoo on otsustanud ette võtta parajalt keeruka väljakutse – saada kolme kuuga bikiinivormi! Kuna selles on oluline roll tervislikul toitumisel, otsustasime teda sel teel aidata ning saatsime talle testimiseks tervislikke MySnacke. Kuidas talle meie tooted meeldisid?

Mul on vanusega tulnud järjest rohkem nö mõtestatud ja teadlikum toitumine. Ma ei taha endale liialt palju asju keelata, sest pärast söön neid asju veel rohkem. Mu nõrkus on olnud siiani magusad saiakesed, neid on menüüs küll vähemaks jäänud. Ma usun, et tervislikkus toitumises on ilmselt üks olulisemaid märksõnu just mõõdukus ja eks aeg ajalt tuleb endale lubada ka ühtteist.

Üldiselt teen endale ise süüa. Nüüd, kolme kuu jooksul, jälgin eriti teadlikult et mul oleks 3 põhitoidukorda ja et teeksin ka vahepalasid. MySnacki tooted on siinkohal väga tänuväärt. Olin varem saanud proovida MySnacki ananassi, mis on siiani mu lemmik. See on nii mõnus kooslus- hapu ja magus samaaegselt ja selline mahlane. Vaieldamatuks lemmikuks osutusid aga seekord kookosekrõpsud. Olin kookose maitses väga positiivselt üllatunud, sest ma pole siiani kunagi kookoseinimene olnud. Need on tõesti väga-väga maitsvad!

MySnacki puhul mulle meeldib ka see, et pööratakse tähelepanu koolinoorte menüü tervislikumaks muutmiseks. Sel kevadel korraldatud üle-eestiline Snäkimeistri konkurss aitas kindlasti paljusid lapsi. Selleks, et krõpsu süüa ei pea kindlasti tegema ebatervislikku valikut! MySnack on siin suurepäraseks alternatiiviks. Laste toitumisele tuleks üldse rohkem tähelepanu pöörata- tänavapildis on nii palju ülekaalulisi lapsi. Ideaalis võiksime jõuda nii kaugele, et juba lasteaias võiks viia sisse mingi tervisliku toitumise teema ja kooliastmetes veel eriti. Mida rohkem lapsed seda teemat kuulevad ja näevad positiivseid eeskujusid, seda suurem on ehk ka tulemus.