Grillfesti ja MySnacki Bikini Fitnessi showkonkursi võitja Kertu Roose : ilusad lihased vormitakse köögis!

Grillfesti ja MySnacki Bikini Fitnessi showkonkursi võitja Kertu Roose : ilusad lihased vormitakse köögis!

Ilus ja terve on olla popp. Sisemine ilu on meis kõigis ohtralt olemas, aga välimist saab igaüks ise arendada ja ka tuunida. Sööge tervislikult ja liikuge, siis olete terve, ilus ja õnnelik igas vanuses – see oli Grillfesti, MySnacki ja Eesti Kulturismi ja Fitnessi liidu ühiselt korraldatud showkonkursi sõnum.

Grillfesti ja Mysnacki ühiselt korraldatud Bikini Fitnessi showkonkursi võitis seekord Kertu Roose, kes on alaga tegelenud juba 1,5 aastat. Kertu on juba võtnud Pärnu Spa& Sport Cupi bikini fitness juuniori kategooria võidu ning tema suurimaks eesmärgiks on võistelda ka Euroopa ja Maailma Meistrivõistlustel bikini fitnessis.

Uurisime Kertult lühidalt kuidas ta antud alani jõudis ning kuidas MySnack vahepalad tema hoolikalt valitud toitumisse sobivad.

Kuidas leidsid enda jaoks bikiinifitnessi ? Kas alustades oli keeruline oma elustiili ja toitumist muuta?

Antud ala juurde jõudsin suuresti tänu oma elukaaslasele Sander Kikasele. Arvan, et toitumist muuta ei olnudki nii raske, kuna olen terve elu pooldanud tervislike eluviise.

Mida pead on bikiinifitnessi juures kõige raskemaks? Kui suur roll on toitumisel?

Minu jaoks on bikiinifitnessi juures ongi kõige suurem roll just toitumisel, sest treening on tegelikult lihtsam osa selle juures. Ütleme nii lausa 70-80% on toitumises kinni.

Kui palju erineb sinu igapäeva toitumine võistluseelsest menüüst? Mis muudatusi sa võistluste ajaks sisse viid?

Tegelikult väga palju ei erinegi, võistluseelse dieedi ajal lihtsalt pean väga hoolikalt kaaluma ja mõõtma kõike mida söön . Üldiselt proovin alati toituda nii, et see toetaks minu treeninguid ja arengut. Kindlasti söön palju juurvilju, joon palju vett ning hoidun rasvasest ja suhkrusest toidust.

Kuidas Mysnack tervislikud vahepalad sinu trenniga sobivad?

Mulle eriti maitsevad  kohvi kookose snäkid, sest ma olen ise suur kohvifänn ja selle snäki puhul tuleb kohvi maitse kohe eriti hästi esile! Praegu võistlusdieedi välisel ajal sobivad snäkid väga hästi. Samuti on nad head ja maitsvad vahepalad enne trenni.

Millistel järgmistel võistlustel sind peagi näha saame?

Hetkel ei oskagi öelda, sest sügisel sõidan aastaks Austraaliasse aga arvatavasti 2019. aastal sügisel näeb mind taas võistluslavadel.