Krista Lensin: krõpsul ja krõpsul on vahe

Krista Lensin: krõpsul ja krõpsul on vahe

Kroonika peatoimetaja Krista Lensin sai eelmisel nädalal võimaluse proovida MySnack tooteid. Täna jagab ta meiega oma muljeid.

Ma ei ole kindlasti maailma kõige suurem köögiviljasõber. Ma ei söö ühtegi keedetud köögivilja, kui siis tooreid, äärmisel juhul aurutatud. Minu jaoks on näiteks keeduporgand eriti igav asi. Siiski proovin alati poest ostes vaadata, et soetaksin tervislikke asju. Aga tihti juhtub nii, et kui nendest süüa hakkan tegema, siis ei tulegi midagi liiga tervislikku välja. Näiteks siis, kui valan kõik tervislikud asjad hapukoorega üle.

Üks asi, mis minu toidukorvi teed tavaliselt ei leia, on erinevad krõpsud. Eriti kardan selliseid nn „tervisliku“ sildi all müüdavaid krõpse, mis tegelikult seda pole. Alguses arvasin, et ka MySnack tooted võivad midagi sarnast olla. Õnneks sain pakendit lugedes kiirelt aru, et tegemist on tervisliku kraamiga. Ja ka maitsest on kohe tunda, et tegemist on tervislike snäkkidega. Kardan tõsiselt selliseid krõpse, mis näevad välja nagu banaan, aga sisaldavad hoopis sadat muud asja ja banaani mitte grammigi.  Aga tänaseks ma tean, et krõpsul ja krõpsul on vahe.

MySnack tooted jõudsid meie toimetusse kiirel trükipäeval ja päästsid meid nn näljasurmast. Minu lemmiktoode MySnack valikust oli brokkoli. Ma järasin need kõik  üksinda ära. Need olid tõeliselt head. Teine suur lemmik, üllatus  ja täielik maitseplahvatus oli minu jaoks maasikas. Nii mõnus oli sellisel külmal talveilmal avada selline pakk ja saada keset talve suhu mõnus ehe maasikamaitse.

MySnacki tootevalikuga tutvudes hakkasin kohe mõtlema oma teismelise tütre veidrate söögiharjumuste peale. Ostan talle neid kindlasti koolikotti ka, sest praegu ma ei saa kindel olla, kas ta päeva jooksul üldse sööb midagi. Aga MySnackidega saan rahulik olla, sest ta saab kiirelt ampsata midagi, millel on toiteväärtus. MySnacki tooted on head taskusnäkiks ka mulle endale, kui näiteks olen minemas punktist A punkti B ja/või söögikordadesse jääb pikem auk sisse ja veresuhkur hakkab langema. MySnack võiks kotis alati olemas olla.