Miks just Greenday?

Miks just Greenday?

Miks peaks valima Greenday krõpsud (selgitab toitumisnõustaja Kädi-Liis Sepp)

GREENDAY tervisest pakatavad krõpsud sobivad ideaalselt tervislikeks vahepaladeks nii suurtetele kui väikestele. Need on väga heaks altrenatiiviks tavapärastele, tihtilugu liialt suhkrut sisaldavatele, maiustustele. Greenday krõpsud on kõrge toiteväärtusega ning valmistatud kvaliteetsest ja kontrollitud toorainest.

Tegelikult on vahepalad või näksid sama olulised kui põhisöögikorrad. Igast ampsust ammutab organism endale kütust keha funktsioneerimiseks. Seega on eriti oluline varustada kasvavat organismi täisväärtuslike toitainete, sealhulgas vitamiinide ja mineraaidega. Nende toel toimub organismi ülesehitamine ning need hoiavad keha terve ja elujõulisena. Organism ise mineraalaineid ei tooda, need kõik peame saama toidust. Peamisteks vitamiinide ja mineraalide allikaks on puu- ja köögiviljad. Vitamiini- ja mineraaliderikkad toiduained ei satu üldjuhul lapse lauale juhuslikult ega pruugi alati olla tema esimene valik.

Kuna kõnelused tooted on valmistatud külmkuivatus meetodil siis on nendes puu –ja köögiviljades säilinud hulgaliselt vitamiine ja mineraale.

Greenday tooted sisaldavad rikkalikult erinevaid vitamiine, sealhulgas A- ja C-vitamiine, mineraalainetest näiteks kaltsiumit, fosforit ja lisaks rauda. Samuti on krõpsudes suures koguses kiudaineid.

Näiteks sisaldab kuivtatud ananass endas ensüümi nimega bromelaiin, mis on kasulik seedetegevuse soodustamiseks ning omab ka põletikku leevendavat toimet. Köögiviljakrõpsudes on aga foolhapet, mis on hädavalik aju ja närvisüsteemi arenguks.

Kuna kõik Greenday krõpsud maitsevad lastele, siis on nende pakkumine pisikestele heaks võimaluseks varustada oma last vitamiinide ja mineraalidega. Eriti kaval on neid pakkuda nendele lastele ja loomulikult ka täiskasvanutele, kes muidu eriti puu ja köögivilju ei armasta. Greenday krõpsusid süües saavad nad kätte osa oma vitamiini vajadusest.

Neid krõpsusid võiks pakkuda sünnipäevadel ja pidustustel altrernatiiviks teavapärastele kartulikrõpsudele, mis üldjuhul on täis maitsetugevdajaid, seetõttu ka mitte kõige parem valik toetamaks organismi toetamisel.

Samuti on Greenday pakikesi hea ja mugav anda lapsele kaasa kooli, matkale või sokutada näiteks trennikotti. Võite olla veendunud, et täis pakk koju tagasi ei jõua, kui see just kotipõhja teise asjade vahele kaduma ei ole läinud!